دانلود نمونه سوالات کنکور معماری و اخبار منابع و ضرایب کنکورهامعماری

اطلاعیه مهم سازمان سنجش درباره برگزاری آزمون اسکیس کنکور ارشد ۹۱

http://s1.naghsh-negar.ir/images/4w71qck3ej3aja9h88z4.jpg

کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸ و ۱۳۶۳ ـ آزمون پروژه عملی کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷ ، ۱۳۵۸ و ۱۳۶۳ در صبح و بعدازظهر روزهای پنج‌شنبه۲۲ و جمعه ۲۳/۴/۹۱ و صبح روز شنبه ۲۴/۴/۹۱منحصراً در شهر تهران برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی پروژه‌دار را نیز انتخاب نموده‌اند، بر اساس جدول ذیل برگزار خواهد شد. ضمناً برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به شرکت در آزمون دو پروژه می‌باشند، دو کارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دریافت می‌باشد و لازم است هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ ۰۰۰/۵۹ (پنج هزار و نهصد تومان) بابت هزینه برگزاری آزمون هر پروژه به صورت اینترنتی که امکان آن در سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org فراهم گردیده‌، پرداخت نموده سپس با دریافت کد پرداخت مبلغ اینترنتی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری در قسمت مربوط (پرینت کارت ورود به جلسه آزمون) نسبت به پرینت کارت خود و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. (داوطلبانی که در دو پروژه شرکت می‌نمایند لازم است در دو مرحله نسبت به پرداخت مبلغ فوق به صورت اینترنتی اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در پروژه مربوط و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند). بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.
تبصره: نظر به اینکه در کدرشته امتحانی ۱۳۵۲ (مجموعه معماری) چهار پروژه عملی و یا تشریحی برگزار می‌گردد لذا برای آندسته از داوطلبانی که در هر چهار پروژه کد مذکور مجاز شده باشند، یک کارت ورود به جلسه آزمون جداکانه در نظر گرفته شده است، که لازم است در صورت تمایل به شرکت در ۱، ۲، ۳ و یا ۴ پروژه، بابت هر یک از پروژه‌های مربوط مبلغ فوق را پرداخت نمایند و سپس نسبت به پرینت کارت پروژه مربوط اقدام نمایند.

کدرشته امتحانی نام رشته یا پروژه روز و تاریخ آزمون
۱۳۵۲ – ۱۳۵۸ اسکیس معماری – تصویرسازی صبح پنجشنبه ۲۲/۴/۹۱
۱۳۵۲ – ۱۳۵۸ اسکیس معماری منظر- نقاشی عصر پنجشنبه ۲۲/۴/۹۱
۱۳۵۲ – ۱۳۵۷- ۱۳۵۸ مطالعات فرهنگ و معماری ایران –تجزیه و تحلیل نمایشنامه – ارتباط تصویری صبح جمعه ۲۳/۴/۹۱
۱۳۵۲ – ۱۳۵۷ – ۱۳۵۸ اسکیس معماری داخلی – نمایشنامه نویسی – تصویر متحرک(انیمیشن) عصر جمعه ۲۳/۴/۹۱
۱۳۵۰ – ۱۳۵۱ – ۱۳۶۳ مجموعه برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری – اسکیس طراحی شهری – طراحی فرش صبح شنبه ۲۴/۴/۹۱

– وسایلی که نیاز است داوطلبان به همراه داشته باشند:
(۱) داوطلبان رشته برنامه ریزی شهری، منطقه‌ای، مدیریت شهری(کد۱۳۵۰) و طراحی شهری (کد ۱۳۵۱) لازم است مداد و روان نویس مشکی، پاک‌کن، مداد تراش و یک تخته شاسی مناسب کاغذ A3 را به همراه داشته باشند و از آوردن هرگونه ابزار بیان ترسیمی دیگر اکیداً خوداری نمایند. (۲) داوطلبان مجموعه رشته معماری (کد ۱۳۵۲) مجاز هستند کلیه لوازم طراحی و راندو را و یک تخته شاسی مناسب به ابعاد۵۰*۳۵ را همراه داشته باشند. (۳) داوطلبان رشته‌های نقاشی، تصویرسازی و ارتباط تصویری از کد رشته امتحانی ۱۳۵۸ لازم است بک تخته شاسی مناسب به ابعاد۵۰*۳۵ ، مداد رنگی، روان نویس (ضخامت‌های مختلف )، ماژیک، گواش، آکریلیک، آب رنگ، قلم مو، قلم نی و مرکب خطاطی(ویژه داوطلبان ارتباط تصویری)، پالت رنگ، خط کش، گونیا ، شابلون، مداد پاک‌کن، لاک سفید، کاغذ پوستی (ویژه رشته‌های تصویر سازی و ارتباط تصویری)، گیره تخته شاسی (برای داوطلبان تصویر سازی و نقاشی)، چسب کاغذی یا نواری (برای داوطلبان ارتباط تصویری) در جلسه آزمون به همراه داشته باشند و داوطلبان رشته‌ی تصویر متحرک لازم است مداد طراحی، مداد پاک‌کن و مداد رنگی در جلسه آزمون همراه داشته باشند. (۴) به هریک از داوطلبان رشته مجموعه فرش (کد رشته امتحانی ۱۳۶۳) برای انجام پروژه عملی طراحی فرش ۴ برگ طراحی به ابعاد ۶۰*۴۰ به ضمیمه برگ سوال در جلسه آزمون داده خواهد شد و لازم است داوطلبان مداد HB، پاک کن، تراش و ۲ برگ کاربن A4 را در جلسه آزمون به همراه داشته باشند. (۵)وسایلی را که داوطلبان مجاز به استفاده از آنها نمی‌باشند شامل: رنگ روغن، پاستل گچی، پاستل روغنی، زغال طراحی، اسپری‌های براق کننده و چسبنده و … (در صورت استفاده کارها قضاوت نخواهد شد). (۶) کلیه داوطلبان باید مدرک معتبر شناسایی مانند کارت دانشجویی، کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و یا گواهینامه به همراه داشته باشند.
۳-۱- تذکرهای مهم :
(۱) هیچیک از داوطلبان اجازه آوردن وسائل اضافی اعم از کتاب، جزوه، تلفن همراه، پیجر، نت‌بوک و هرگونه وسیله الکترونیکی مجهز به دوربین فیلم‌برداری و یا عکس‌برداری و غیره (بجز موارد خواسته شده فوق) را ندارند.(۲) استفاده از هرگونه کتاب طراحی، کاغذ (به جز آنهایی که در جلسه آزمون به داوطلبان داده خواهد شد) و تصاویر متفرقه در جلسه آزمون اکیداً ممنوع بوده و درصورت مشاهده، تقلب محسوب خواهد شد. (۳)در حین انجام پروژه قدم زدن، سرکشی بر روی کار دیگران، هر نوع پرسش و پاسخ و کمک به دیگران مجاز نبوده و در صورت انجام آن به عنوان تقلب محسوب خواهدشد. (۴) هرگونه کولاژ کردن، چسباندن و نصب کردن مصالح متفرقه بر روی پروژه عملی یا تشریحی ممنوع می‌باشد.(۵) از آنجائیکه داوطلبان کدرشته امتحانی ۱۳۵۸ فقط می‌توانستند در آزمون دو رشته پروژه‌دار شرکت نمایند چنانچه توسط برخی از داوطلبان این موضوع رعایت نشده باشد‌‌، برای ایندسته از داوطلبان نیز با توجه به اولویتهای انتخابی که در زمان انتخاب رشته اعلام نموده‌اند، فقط برای دو رشته پروژه‌دار کارت ورود به جلسه صادر می‌گردد.

برای مشاهده اصل خبر اینــــــــــجا کلیک کنید

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن